Aktualności

06/01/2019
Nowe, minimalistyczne maski podnosowe dla swobody podczas snu

Nowe, minimalistyczne maski podnosowe dla swobody podczas snu

Niewielkie i nieinwazyjne maski podnosowe AirFit 30 to najnowsze rozwiązania ResMed dla pacjentów, którzy cenią sobie swobodę i poczucie komfortu. Mogą po nie również sięgać osoby zwrażliwą skórą i cierpiące na klaustrofobię.

Umieszczona pod nosem AirFit N30i nie zakłóca pola widzenia i nie ogranicza swobody ruchu. Teraz pacjent może spać w każdej pozycji, czytać książkę, a także przytulić się do partnera. Maska ta jest mniejsza i cichsza od maski tradycyjnej, a jej delikatna konstrukcja wykorzystuje wygodne rozwiązanie z przewodem skierowanym ku górze, komfortową wkładką podnosową oraz samoregulującą, stabilną przez całą noc ramką SpringFit.

Z kolei AirFit F30 to funkcjonalność maski pełnotwarzowej w kompaktowej podnosowej formie. Jest wyraźnie mniejsza, dyskretna i bardziej atrakcyjna od tradycyjnej maski twarzowej. Umożliwia swobodne noszenie okularów czy komfortowe czytanie. Mała, ale stabilna ramka dopasowuje się do przestrzeni podnosowej, dzięki czemu maska zawsze jest na miejscu. AirFit F30 jest niezwykle cicha, dzięki magnetycznym klipsom łatwa w montażu, a jej proste elementy można bezproblemowo zamówić i wymienić.Wykonaj test

Wykonaj test i dowiedz się, czy
masz objawy Bezdechu Sennego

Przejdź do testu >>
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się
z nami

Zobacz dane kontaktowe >>
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcja używania lub etykietą.