ResMed zaprasza do programu wsparcia online w terapii obturacyjnego bezdechu sennego myAir™. To prosty sposób na osiągnięcie maksimum korzyści w leczeniu zaburzeń snu u pacjenta.

Program myAir śledzi w czasie nocnych sesji terapeutycznych cztery najważniejsze wskaźniki.

Co zyskujesz?

Szybko i samodzielnie możesz ocenić przebieg terapii w ciągu ostatniej nocy. Codzienny dostęp do informacji o terapii pomaga w ocenie postępów. Wystarczy rzut oka na Twój wynik myAir. System umożliwia również uzyskanie indywidualnej porady i praktycznych wskazówek, które pomogą poprawić jakość snu i zwiększyć komfort terapii.

Informacje dostarczane są pacjentowi za pośrednictwem poczty elektronicznej lub wiadomości tekstowej. myAir to również zbiór instrukcji, filmów, materiałów pomocniczych i zadania do realizacji. A wszystko po to, aby wzmocnić motywację pacjenta i zmaksymalizować efekty terapii.

Niezależne badania dowodzą, że dzięki aplikacji wspierania pacjentów średni czas użycia urządzenia w pierwszym tygodniu stosowania terapii wzrasta o 1,2 godziny. Przy regularnym stosowaniu aplikacji myAir, aż 83,9% pacjentów uzyskuje zadowalające efekty terapii już w okresie do 90 dni od momentu jej rozpoczęcia.

Ta wyjątkowa usługa dostępna jest dla użytkowników aparatów CPAP AirSense™ 10 i AirCurve™ 10. Należy jednak pamiętać, iż serwis myAir nie zastępuje kontaktów z lekarzem.

Sprawdź, jak przebiega
Twoje leczenie każdego dnia

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Rejestrując się na myAir otrzymasz indywidualne wsparcie, które pomoże Ci osiągnąć maksimum korzyści w leczeniu.

Zarejestruj się już dziś na:

myAir.ResMed.eu

W przypadku wątpliwości dotyczących działania programu zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel.: 22 539 22 00

Wykonaj test

Wykonaj test i dowiedz się, czy
masz objawy Bezdechu Sennego

Przejdź do testu >>
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się
z nami

Zobacz dane kontaktowe >>