AirFit™ F30

Nowość!
AirFit™ F30

Zapewnia pacjentom lepsze pole widzenia i możliwość zachowania aktywności w pozycji leżącej, dzięki ramce w przestrzeni pod oczami, która zapewnia stabilność i minimalizuje kontakt z twarzą.

  • Konstrukcja umożliwiająca umieszczenie maski pod nosem eliminuje czerwone ślady na grzbiecie nosa.
  • Ciche, strategicznie rozmieszczone odpowietrzniki pozwalają spać bliżej partnera.
  • Łatwe w użyciu klipsy magnetyczne pozwalają szybko dopasować maskę.
  • Niezakłócone pole widzenia ułatwia czytanie
DOSTĘPNE ROZMIARY
Mała (Small)
Średnia (Medium)

FUNKCJE

Swobodne widzenie

Konstrukcja umożliwiająca umieszczenie maski pod nosem sprawia, że maska AirFit F30 jest wyraźnie mniejsza, bardziej dyskretna i bardziej atrakcyjna od tradycyjnej maski pełnotwarzowej. Brak elementu na grzbiecie nosa pozwala na nowo odkryć proste przyjemności, takie jak noszenie okularów czy komfortowe czytanie.

Spokój i cisza

Maska AirFit F30 z adapterem QuietAir™ jest cichsza od wiodących konkurencyjnych kompaktowych masek pełnotwarzowych¹. Adapter QuietAir™ delikatnie i cicho odprowadza wydychane powietrze z maski, tworząc warunki dogodne dla relaksu, bez hałaśliwych zakłóceń².


  1. Porównanie danych opublikowanych w ogólnie dostępnych przewodnikach użytkownika produktów konkurencyjnych z głośnością maski AirFit F30 zarejestrowaną podczas badania własnego firmy ResMed: eLB1423-4053. Dane własne; ID A4457865/A4457866/A4402795.
  2. Dzięki dodaniu adaptera rozpraszającego QuietAir rejestrowany poziom dźwięku generowanego przez maskę wynosi 21 dBA w przypadku maski AirFit F20. Redukcja głośności o 10 dBA w porównaniu ze standardowym adapterem F20. Dane własne; ID A4114547.

Brak elementu na nosie

Kompaktowa ramka maski F30 jest umieszczana pod nosem, a nie na nim. Mniejsza powierzchnia kontaktu maski z twarzą zapewnia lepsze samopoczucie i daje możliwość pożegnania się z czerwonymi śladami i naciskiem na grzbiet nosa.

Wykonaj test

Wykonaj test i dowiedz się, czy
masz objawy Bezdechu Sennego

Przejdź do testu >>
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się
z nami

Zobacz dane kontaktowe >>
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcja używania lub etykietą.