Aktualności

13/09/2016
Kobiety chorują inaczej

Kobiety chorują inaczej

Chociaż schorzenie występuje u pań rzadziej i ma łagodniejszy przebieg, kobiety cierpiące na bezdech zazwyczaj dłużej zasypiają, występują też u nich większe ograniczenia przepływu powietrza i częstsze mikrowybudzenia. Ze względu na zaobserwowane różnice w objawach schorzenia występujące u kobiet i mężczyzn oczywistym jest, że aby terapia była naprawdę skuteczna, musi być dostosowana do płci pacjenta.

Jedyną firmą, która ma w swojej ofercie sprzęt do leczenia bezdechu sennego odpowiadający specyficznym potrzebom kobiet i mężczyzn jest ResMed. Aparaty AirSense 10 AutoSet for Her wykorzystują algorytm specjalnie dostosowany do sposobu oddychania kobiet. Warto wspomnieć, że jest to jedyne urządzenie zatwierdzone przez amerykańską Agencję Żywności i Leków specjalnie dedykowane dla kobiet cierpiących na bezdech senny!

Uzupełnieniem terapii opracowanej z myślą o kobietach są specjalnie zaprojektowane przez firmę ResMed maski AirFit dostępne w wersji poduszeczkowej, nosowej i pełnotwarzowej. Aparat w połączeniu z maską tworzy kompleksowe, a przede wszystkim skuteczne, rozwiązanie dla wszystkich kobiet cierpiących na bezdech senny. Warto rozpocząć terapię już dziś!

Wykonaj test

Wykonaj test i dowiedz się, czy
masz objawy Bezdechu Sennego

Przejdź do testu >>
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się
z nami

Zobacz dane kontaktowe >>
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcja używania lub etykietą.