Aktualności

05/09/2016
myAir - indywidualne wsparcie w terapii bezdechu

myAir - indywidualne wsparcie w terapii bezdechu

Program myAir śledzi w czasie nocnych sesji terapeutycznych cztery najważniejsze wskaźniki.

Co zyskujesz?

Szybko i samodzielnie możesz ocenić przebieg terapii w ciągu ostatniej nocy. Codzienny dostęp do informacji o terapii pomaga w ocenie postępów. Wystarczy rzut oka na Twój wynik myAir. System umożliwia również uzyskanie indywidualnej porady i praktycznych wskazówek, które pomogą poprawić jakość snu i zwiększyć komfort terapii.

Informacje dostarczane są pacjentowi za pośrednictwem poczty elektronicznej lub wiadomości tekstowej. myAir to również zbiór instrukcji, filmów, materiałów pomocniczych i zadania do realizacji. A wszystko po to, aby wzmocnić motywację pacjenta i zmaksymalizować efekty terapii.

Niezależne badania dowodzą, że dzięki aplikacji wspierania pacjentów średni czas użycia urządzenia w pierwszym tygodniu stosowania terapii wzrasta o 1,2 godziny. Przy regularnym stosowaniu aplikacji myAir, aż 83,9% pacjentów uzyskuje zadowalające efekty terapii już w okresie do 90 dni od momentu jej rozpoczęcia.

Ta wyjątkowa usługa dostępna jest dla użytkowników aparatów CPAP AirSense™ 10 i AirCurve™ 10. Należy jednak pamiętać, iż serwis myAir nie zastępuje kontaktów z lekarzem.

O myAir dowiedz się więcej na stronie: https://myair.resmed.euWykonaj test

Wykonaj test i dowiedz się, czy
masz objawy Bezdechu Sennego

Przejdź do testu >>
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się
z nami

Zobacz dane kontaktowe >>
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcja używania lub etykietą.