Aktualności

09/12/2021
Maska P30i

Maska P30i

Maska nosowa AirFit N30i jest popularna i lubiana przez użytkowników, przede wszystkim dzięki swobodzie i wygodzie snu, jaką zapewnia. Zawdzięczamy to przyłączu rury na szczycie głowy i wygodnej poduszce podnosowej. W masce tej można czytać, oglądać telewizje, a przy odrobinie wprawy nawet powiedzieć kilka słów, czy napić się łyk wody przed snem. W ciągu nocy można do woli obracać się w łóżku i spać nawet na brzuchu.


Odmianą tej maski jest, wyposażona we wkładki donosowe, AitFit P30i. Przeprojektowana poduszka wyposażona jest tutaj w dwie miękkie wkładki, które delikatnie dociskamy bezpośrednio do każdego z otworów nosowych. Pozostałe elementy maski pozostają identyczne, jak w N30i i co ciekawe, sama rama maski jest uniwersalna, więc umożliwia łatwą zamianę poduszki podnosowej na wkładki.

Czego możemy spodziewać się po wkładkach donosowych? Przede wszystkim łatwiejszego utrzymania szczelności maski. Maska jest także zdecydowanie cichsza, wydaje dźwięk o natężeniu zaledwie 21 decybeli, co jest porównywalne z szeptem. Część osób lubi wkładki, ponieważ klasyczna poduszka podnosowa ma u nich tendencje do zaciskania płatków nosa, co może utrudniać oddychanie.

Dla kogo maska P30i będzie idealnym rozwiązaniem? Przede wszystkim dla osób, które nie uznają kompromisów jeżeli chodzi o wygodę ale mają problem z utrzymaniem szczelności przy poduszce podnosowej. Warto po nią sięgnąć, jeżeli w trakcie nocy często poprawiamy pozycje poduszki w N30i, z powodu ograniczeń przepływu. Na koniec, polecamy zakup poduszki z wkładkami donosowymi od P30i, każdemu użytkownikowi maski N30i - dzięki temu, niewielkim kosztem, można przetestować zupełnie nowy typ maski, który być może okaże się tym ulubionym. Zapraszamy do zakupu i dzielenia się swoimi wrażeniami. Wykonaj test

Wykonaj test i dowiedz się, czy
masz objawy Bezdechu Sennego

Przejdź do testu >>
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się
z nami

Zobacz dane kontaktowe >>
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcja używania lub etykietą.