Aktualności

25/08/2021
Akcesoria przydatne w podróży do aparatów typu CPAP.

Akcesoria przydatne w podróży do aparatów typu CPAP.

Firma ResMed oferuje do swoich aparatów CPAP cała gamę akcesoriów, które mogą pomóc w zwiększeniu efektywności oraz wygody terapii. Warto wiedzieć, kiedy po nie sięgnąć.

 

Ponieważ wciąż trwa jeszcze sezon wakacyjny, skupmy się na akcesoriach, które mogą okazać się przydatne w podróży. Najlepszym zakupem jaki możemy zrobić w tym celu jest aparat specjalnie dedykowany do takich zastosowań - ResMed AirMini (https://sklepresmed.pl/pl/p/AirMini/32). Przygotowaliśmy do niego cały zestaw akcesoriów- między innymi praktyczny pokrowiec (https://sklepresmed.pl/pl/p/Pokrowiec-AirMini/351) czy specjalna torba podróżna (https://sklepresmed.pl/pl/p/Torba-podrozna-AirMini/350), w której znajdziecie miejsce nie tylko na CPAP i maskę ale także specjalną kieszeń na dokumenty i drobiazgi, które chcemy mieć przy sobie.. 

 

Aparaty z serii AirSense i AirCurve pochodzące z oficjalnej dystrybucji oprócz rury podgrzewanej wyposażone są w dodatkową rurę -  SlimLine (https://sklepresmed.pl/pl/p/Rura-slimline-do-aparatow-AirSense10AirCurveS9/161), która jest zdecydowanie lżejsza i bardziej kompaktowa od rury podgrzewanej. 

Jeżeli jesteś gotowy zrezygnować z opcji nawilżania i podgrzewania powietrza na czas podróży, Twój aparat może stać się jeszcze bardziej kompaktowy. W tym celu na czas wyjazdu nawilżacz możemy zastąpić zaślepką (https://sklepresmed.pl/pl/p/Zaslepka-nawilzacza-czarna/169).

Jeżeli szukacie maski nosowej, która jest tak mała, że można zmieścić w kieszeni spodni, to polecamy minimalistyczną, dyskretną maskę AirFit N30 (https://sklepresmed.pl/pl/p/AirFit-N30/313). Wielbiciele prostoty będą szczególnie zaskoczeni wygodą jaką zapewnia. 

 

Wracając z wakacji do domu zawsze należy w aparacie wymienić filtr powietrza na nowy. Szczególnie polecamy zastosowanie filtra hipoalergicznego (https://sklepresmed.pl/pl/p/Filtr-wlotowy-Hypo-S9AIR10-12-szt/372), który dodatkowo zabezpieczy nasze drogi oddechowe przed większością nawet bardzo drobnych zanieczyszczeń, które mogą podrażniać nasze płuca i powodować reakcje alergiczną. 

 

Mamy nadzieję, że dzięki akcesoriom oferowanym przez firmę ResMed wakacyjne wyjazdy będą jeszcze bardziej udane i wrócicie bezpiecznie do domu wypoczęci. Tego Wam szczerze życzymy!Wykonaj test

Wykonaj test i dowiedz się, czy
masz objawy Bezdechu Sennego

Przejdź do testu >>
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się
z nami

Zobacz dane kontaktowe >>
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcja używania lub etykietą.