Aktualności

11/08/2021
AirMini - CPAP do zadań specjalnych

AirMini - CPAP do zadań specjalnych

CPAP AirMini to prawdziwa perełka w ofercie firmy ResMed. Inżynierowie projektujący ten aparat, postawili sobie za cel stworzenie najlepszego aparatu podróżnego na świecie i bez wątpienwia to się udało.To niezwykle mały ale w  pełni funkcjonalny aparat automatyczny CPAP. AirMini wyposażony jest w większość  funkcji, które znamy z jego „większego rodzeństwa” – aparatów serii AirSense. Posiada wygodną ulgę wydechową, czas narastania (rampę) ułatwiający zasypianie i przede wszystkim sprawdzone algorytmy ResMed. Warto podkreślić, że zawiera on także algorytm „For Her”, przeznaczony dla osób z bezdechem typu kobiecego, charakteryzującym się zaburzeniami typu RERA i większą skłonnością do wybudzeń. Do obsługi aparatu zaprojektowana została  wygodna w użyciu aplikacja na smartfona, z którym komunikuje się on z wykorzystaniem połączenia Bluetooth. Ustawiony wcześniej aparat może działać także zupełnie samodzielnie, więc wybierając się na wakacje telefon można zostawić w domu. W codziennym funkcjonowaniu aparat ten jest praktycznie bezobsługowy. Ustawia się go wg tych samych zaleceń co inny aparat AirSense, unikamy przy tym potrzeby dodatkowej próby terapeutycznej (miareczkowania). Komfort oddechowy zapewnia innowacyjny nawilżacz HumidX, który wykorzystuje specjalne wkładki umożliwiające wykorzystanie wilgoci bezpośrednio z własnego oddechu. Dzięki temu ograniczono wagę urządzenia i problemy z pozyskaniem destylowanej wody w trakcie wyjazdu. Wydajność nawilżacza jest porównywalna z tradycyjnym zbiornikiem na wodę. Dla kogo polecamy AirMini? W pierwszej kolejności to świetny towarzysz wszelkich wyjazdów, nie tylko wakacyjnych ale także służbowych. Sprawdzi się on doskonale w hotelu ale także w samolocie czy na kempingu. Jego rozmiar sprawia, że można go z powodzeniem zmieścić w kieszeni, a niewielka waga nie będzie przeszkadzała w pieszych wędrówkach z plecakiem. W czasie gdy nie podróżujemy, AirMini może stanowić dla nas po prostu zabezpieczenie, na wypadek niespodziewanej niedyspozycji domowego aparatu CPAP. Dzięki niewielkiemu poborowi prądu sprawdza się dobrze przy konieczności zastosowania zewnętrznego zasilania bateryjnego.. Część użytkowników wybiera AirMini jako jedyny CPAP, do codziennego wykorzystania, ceniąc sobie prostotę obsługi i jego niewielki rozmiar. 

 

Aparat zakupić można z maskami z serii AirFit F20, F30, N20, N30 oraz P10. 

 

Dostępny jest szereg akcesoriów dodatkowych, w tym wygodna i pojemna torba podróżna, z którą wybrać możemy się w daleką podróż. Ponadto aparat doposażyć możemy w poręczny, wodoodporny pokrowiec, który z łatwością zmieści się w plecaku lub nawet kieszeni. 

 

W przypadku osób korzystających z Airmini we własnej sypialni wykorzystać można zestaw montażowy, który umożliwi wygodne i estetyczne ustawienie aparatu na stoliku lub nawet na ramię łózka. W przypadku osób odbywających długie loty samolotem , uchwyt można wykorzystać montując przed sobą, w kieszeni miejsca siedzącego. Warto przypomnieć, że wszystkie aparaty ResMed posiadają certyfikacje do używana w samolocie.

 

Osoby uwielbiające wypoczynek na polach kempingowych na pewno ucieszą się z możliwości zakupienia zasilacza samochodowego DC/DC (12-24V).

 Wykonaj test

Wykonaj test i dowiedz się, czy
masz objawy Bezdechu Sennego

Przejdź do testu >>
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się
z nami

Zobacz dane kontaktowe >>
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcja używania lub etykietą.