Aktualności

19/05/2016
Telemedycyna – opieka lekarska na odległość

Telemedycyna – opieka lekarska na odległość

Diagnozowanie, bieżące zdalne monitorowanie stanu pacjenta na odległość, przejrzyste informacje o terapii i szczegółowe dane procesu leczenia nawet z kilku minionych lat.

Właśnie takie rozwiązania umożliwia aplikacja AirView – nowatorski system opieki pozwalający zdalnie prowadzić terapię obturacyjnego bezdechu sennego, sprawdzać wyniki leczenia i diagnozować indywidualne problemy pacjenta. Umożliwia optymalne wykorzystanie aparatów CPAP, a co za tym idzie istotnie poprawia skuteczność leczenia!

Jak to działa? Przeznaczone do leczenia bezdechu sennego urządzenia CPAP AirSense 10 i AirCurve 10 mają wbudowane moduły łączności bezprzewodowej. Dzięki aplikacji AirView godzinę po wyłączeniu urządzenie transmituje dane terapii do tzw. chmury internetowej, do której dostęp on-line ma zarówno pacjent (w ograniczonym zakresie), jak i lekarz. Urządzenie przekazuje szczegółowe dane z terapii. 

Zdalny dostęp lekarza do szczegółowych raportów oraz historii terapii pozwala skuteczniej monitorować leczenie i dostosowywać jego przebieg do indywidualnej sytuacji i potrzeb pacjenta.Wykonaj test

Wykonaj test i dowiedz się, czy
masz objawy Bezdechu Sennego

Przejdź do testu >>
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się
z nami

Zobacz dane kontaktowe >>
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcja używania lub etykietą.