Aktualności

26/04/2021
Nowa, przeprojektowana wersja maski nosowej minimalnego kontaktu AirFit N30i!

Nowa, przeprojektowana wersja maski nosowej minimalnego kontaktu AirFit N30i!

Nasi klienci kochają i chętnie kupują maskę nosową AirFit N30i. Elastyczna silikonowa rama, wygodne przyłącze rury na szczycie głowy i elastyczna poduszka podnosowa są gwarancją najwyższego możliwego użytkowania, jak i komfortu snu. Żadna inna maska nie daje tyle swobody ruchu wygody podczas snu w każdej pozycji, nawet na brzuchu. Jest to niedościgniony rynkowy wzór dla masek minimalnego kontaktu.


Firma ResMed nieustannie pracuje nad doskonaleniem swoich produktów. Efektem tego jest nowa, jeszcze lepsza wersja maski AirFit N30i. Przeprojektowana poduszka podnosowa jest bardziej miękka i komfortowa. Zapewnia lepszą szczelność, niezależnie od pozycji spania. Zupełnie nowy zawór wentylacyjny dostępny jest teraz także w wersji QuietAir, cichszej od poprzedniej generacji o imponujące 57%!


Aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie maski, do wyboru udostępniamy dwa rozmiary ramy i cztery wersje poduszek. Zachowana została przy tym pełna kompatybilność z poprzednią generacją – ramka, uprząż i kolanko pozostają niezmienne. Zadbaliśmy nawet o to, aby nowe opakowanie było bardziej przyjazne dla środowiska. Nowe maski AirFit N30i są już dostępne u lokalnych dealerów firmy ResMed oraz w sklepie internetowym https://sklepresmed.pl. Gorąco zachęcamy do zakupów!

Wykonaj test

Wykonaj test i dowiedz się, czy
masz objawy Bezdechu Sennego

Przejdź do testu >>
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się
z nami

Zobacz dane kontaktowe >>
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcja używania lub etykietą.