Aktualności

21/03/2019
Nowa oferta ResMed - zintegrowane rozwiązania ResMed dla poprawy komfortu i skuteczności terapii zaburzeń snu

Nowa oferta ResMed - zintegrowane rozwiązania ResMed dla poprawy komfortu i skuteczności terapii zaburzeń snu
Nawet 70% pacjentów objętych terapią CPAP i stosujących systemy ze standardową rurą odczuwa negatywne symptomy ze strony górnych dróg oddechowych i dyskomfort związany z zimnym powietrzem.
Sposobem na przeciwdziałanie im są odpowiednie nawilżanie i utrzymanie właściwej temperatury podawanego powietrza. Aby nie dopuścić do takich objawów jak niedrożność przewodów nosowych czy uczucia wysychania śluzówki, pacjenci bardzo często decydują się na zakup dodatkowego nawilżacza i rury podgrzewanej.
Teraz ResMed wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów i jako pierwsza i jedyna na rynku firma, oferuje wszystkie aparaty AirSense 10 i AirCurve 10 ze zintegrowanym nawilżaczem i rurą podgrzewaną w cenie aparatu*.
Urządzenia te są wyposażone ponadto w opracowany przez ResMed algorytm ClimateControl, który niezależnie od warunków zewnętrznych umożliwia utrzymywanie stałej wilgotności i temperatury powietrza. Eliminuje to proces skraplania wody zachodzący w rurze podczas nawilżania, mogący mieć negatywny wpływ na przebieg terapii.
Zestawy zintegrowane ResMed to istotna zmiana dla pacjentów z obturacyjnym bezdechem sennym i duże ułatwienie w dostosowaniu się do zaleceń terapii.
*Stan na 1 marca 2019.


Wykonaj test

Wykonaj test i dowiedz się, czy
masz objawy Bezdechu Sennego

Przejdź do testu >>
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się
z nami

Zobacz dane kontaktowe >>
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcja używania lub etykietą.