Informacje na temat akcji korygującej/
wycofania produktów Philips.

29 czerwca 2021 r.
Wiadomość od CEO firmy ResMed:

W ResMed, firmie będącej wiodącym globalnym producentem rozwiązań do leczenia bezdechu sennego, wiemy, że brak przerw w terapii ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia milionów ludzi na całym świecie. W obliczu ostatniego zawiadomienia o wycofaniu produktów firmy Philips do leczenia zaburzeń oddychania podczas snu i terapii oddechowej oraz wydania powiadomień na temat ich bezpieczeństwa chciałbym zapewnić wszystkich pacjentów, dostawców, lekarzy i społeczności, że urządzenia ResMed są bezpieczne i nie podlegają zawiadomieniu o wycofaniu wydanym przez firmę Philips. Urządzenia ResMed są wykonane z innych materiałów niż stosowane w wycofywanych urządzeniach Philips. Bezpieczeństwo pacjentów było, jest i będzie najważniejszym priorytetem firmy ResMed.

Przed wprowadzeniem na rynek wszystkie nasze urządzenia są poddawane rygorystycznym badaniom pod kątem zgodności z obowiązującymi normami. W chwili, w której inni producenci zgłaszają wątpliwości, na nowo przeprowadzamy ocenę wyników badań. Na podstawie informacji związanych z wycofaniem urządzeń Philips oraz szczegółowej analizy wyników badań naszych produktów potwierdzamy, że urządzenia ResMed są bezpieczne w użyciu.

W związku z obecnym znacznym wzrostem zainteresowania produktami ResMed dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć produkcję urządzeń do leczenia zaburzeń oddychania podczas snu i terapii oddechowej i dostarczać je pacjentom, którzy są w największej potrzebie. Nadal będziemy ściśle współpracować i komunikować się bezpośrednio z naszymi klientami i dostawcami, aby służyć pacjentom na całym świecie.

Mick Farrell
CEO, ResMed

Często zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, dotyczące produktów ResMed oraz bezpieczeństwa ich użytkowania.

otwórz PDF
Wykonaj test

Wykonaj test i dowiedz się, czy
masz objawy Bezdechu Sennego

Przejdź do testu >>
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się
z nami

Zobacz dane kontaktowe >>
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcja używania lub etykietą.