Kontakt

ResMed Polska sp. z o.o.
ul. Pokorna 2 lok. U18A
00-199 Warszawa
Email: ZdrowySen@ResMed.com
Infolinia: +48 22 539 22 00
Czynna pon-pt w godz. 8:00-17:00

Wskazówki dojazdu

Dojazd na darmowy parking dla klientów ResMed od ul.Stawki. Miejsca numerowane 17 i 18. Wjazd przez szlaban na hasło ResMed.

Dojście z przystanku przystanku Muranowska (tramwaje: 15, 18, 35)

Dojście z przystanku przystanku Muranowska

Dojście z metra, przystanek Dworzec Gdański

Dojście z metra, przystanek Dworzec Gdański

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zagrożeniach zdrowia związanych z bezdechem sennym i skutecznym leczeniu wyślij do nas wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym wykorzystywanie, przez ResMed Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pokorna 2 lok. U18A, 00-199 Warszawa, (dalej „ResMed”) moich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu email, nr telefonu w celach marketingu produktów i usług ResMed, pozostałych spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej ResMed w kraju i zagranicą, oraz w celu prowadzenia badań rynkowych, w tym statystycznych, związanych z działalnością gospodarczą w/w podmiotów, a w związku z powyższym, na udostępnianie przez ResMed moich danych osobowych pozostałym spółkom wchodzącym w skład grupy kapitałowej ResMed w kraju i za granicą, oraz przedsiębiorstwom usługowo przetwarzającym dane osobowe na zlecenie i na rzecz ResMed lub spółek z grupy. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do w/w danych osobowych, prawo żądania wstrzymania ich przetwarzania, usunięcia tych danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowej dotyczącej ResMed Polska sp. z o.o., pozostałych spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej ResMed w kraju i zagranicą, za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 ze zm.).

Czy mam bezdech senny?
Wykonaj test

Wykonaj test i dowiedz się, czy
masz objawy Bezdechu Sennego

Przejdź do testu >>
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się
z nami

Zobacz dane kontaktowe >>